Kan niet de goede route laden op Zumo
Geplaatst: zo mei 26, 2013 4:39 pm
Goededag heren,
Ik sinds een paar maanden een Zumo 550. Ik gebruik Mapsource. Ik ga over een paar weken naar Oostenrijk om een paar mooie routes te rijden. In Mapsource heb ik een paar routes gemaakt en verzonden naar de Zumo. In de Zumo heb ik nog een vrij geheugen van 1.18 gb. Bij het importeren van een route op de Zumo krijg ik de melding " route is te lang. Begeleiding naar het eind van de route wordt bijgewerkt bij het naderen van uw bestemmimg"
Route gemaakt op Mapsource is 223 km en op de Zumo is de route 177 km.
Als ik deze route open op de Zumo en kijk hoe de route gaat, dan gaat ie halverwege met een rechte lijn terug naar het eindpunt.
Ik heb ook een SD kaart van 8gb in de Zumo en hetzelfde gedaan, maar krijg dan ook dezelfde meldingen
Ik ben laatst meegeweest met de BOC club met de kijk en klets treffen van Hoederloo naar Veenendaal, had de route gedownload, opnieuw berekend, route geladen in de Zumo en tijdens de rit prima genavigeerd en geen problemen.
Wat doe ik fout? Kan iemand mij daarmee helpen?
Marco1100
Ik sinds een paar maanden een Zumo 550. Ik gebruik Mapsource. Ik ga over een paar weken naar Oostenrijk om een paar mooie routes te rijden. In Mapsource heb ik een paar routes gemaakt en verzonden naar de Zumo. In de Zumo heb ik nog een vrij geheugen van 1.18 gb. Bij het importeren van een route op de Zumo krijg ik de melding " route is te lang. Begeleiding naar het eind van de route wordt bijgewerkt bij het naderen van uw bestemmimg"
Route gemaakt op Mapsource is 223 km en op de Zumo is de route 177 km.
Als ik deze route open op de Zumo en kijk hoe de route gaat, dan gaat ie halverwege met een rechte lijn terug naar het eindpunt.
Ik heb ook een SD kaart van 8gb in de Zumo en hetzelfde gedaan, maar krijg dan ook dezelfde meldingen
Ik ben laatst meegeweest met de BOC club met de kijk en klets treffen van Hoederloo naar Veenendaal, had de route gedownload, opnieuw berekend, route geladen in de Zumo en tijdens de rit prima genavigeerd en geen problemen.
Wat doe ik fout? Kan iemand mij daarmee helpen?
Marco1100