Voor de Die Hards - Zaterdag 18 mei - vanaf 09:30 verzamelen
Voor de Échte Mannen - Zondag 19 mei - vanaf 10:30 verzamelen
De start is dus op zaterdag 18 mei maar ook zondag 19 mei!
Het programma voor zaterdag 18 mei is als volgt (het alternatieve zondag programma begint een uur later om 10:30)
Van half tien tot tien uur verzamelen, en vertrek om half elf.
Een ieder krijgt een kop koffie aangeboden, op het terras, met [appel]gebak] door de Club.
Na ca 1 tot 1,5 uur rijden en 60km verder lunchen op eigen kosten om 12:00 uur op het terras [want het is heel mooi weer]van Slot Loevestein.
Na de lunch om ca 13.00h, koffie /thee/frisdrank[eigen kosten] op het terras van het 'Ouwe Sluisje', sluis 6 te Fort Vreeswijk te Nieuwegein.
Daarna naar Fort Altena, als eindpunt, waar nog wat gerecreëerd, gedronken en/gegeten[eigen kosten] kan worden: we komen hier ca. 16:30 uur aan.
Een rit van in totaal ca. 175km, dus een ontspannen rit langs en over dijken en langs rivieren
[twee pontjes,: bij Brakel over de Waal en bij Culemborg over de Lek] en door natuurgebieden.
hollandsewaterlinie
De Zuidelijke Hollandse Waterlinie Route - Zaterdag 18 Mei (09:30) en Zondag 19 mei (10:30)
Zuidelijke Hollandse Waterlinie (unflagged)
Zuidelijke Hollandse Waterlinie (flagged)
De "unflagged"route is bewerkt met het programma javawa zodat de waypoints worden uitgesproken wat een stuk prettiger rijdt. Plaats echter voor de zekerheid ook de "flagged" versie op je navigatie voor het geval de "unflagged" versie niet goed mocht werken op je navigatie.
Door met je rechtermuisknop op de route te klikken kan je deze downloaden.
Deze route bestaat uit 3 delen en is gemaakt in BaseCamp kaartversie 2013.20:
- ZHW part 1_u Route van Start naar Lunchadres
- ZHW part 2_u Route van Lunchadres naar Koffiestop
- ZHW part 3_u Route van Koffiestop naar Finish