routes op de Garmin
- YO
- Berichten: 6931
- Lid geworden op: di mei 23, 2006 10:04 pm
- Locatie: Doetinchem.
- Contacteer:
routes op de Garmin
Ik ben natuurlijk druk aan het spelen met de Mapsource en mijn Zumo.
Nu vraag ik me af: Hoeveel routes kun je kwijt op de Zumo?
En MOET je ze gelijk importeren?
Nu vraag ik me af: Hoeveel routes kun je kwijt op de Zumo?
En MOET je ze gelijk importeren?
-
- Berichten: 761
- Lid geworden op: wo jun 07, 2006 2:54 pm
- Contacteer:
Re: routes op de Garmin
1) Volgens mij zoveel als je geheugen het toe laat.YO schreef:Ik ben natuurlijk druk aan het spelen met de Mapsource en mijn Zumo.
Nu vraag ik me af: Hoeveel routes kun je kwijt op de Zumo?
En MOET je ze gelijk importeren?
2) Hoeft niet. Via Mapsource kun je alleen de routes importeren die je geselecteerd hebt en dan worden vervolgens de eerder geimporteerde routes overschreden in de Zumo. Ik doe het anders; ik sla vanuit Mapsource de route op als een GPX bestand en deze kopieer ik via de verkenner naar de map Garmin\GPX\ op de Zumo of SD kaart. Op deze manier kun je routes blijven pompen.
- YO
- Berichten: 6931
- Lid geworden op: di mei 23, 2006 10:04 pm
- Locatie: Doetinchem.
- Contacteer:
Bedankt voor de tip Barry.
Ik heb 8 routes gezet in de GPX.
als ik de zumo dan aanzet zie ik ze allemaal staan in Routes maar ik importeer ze niet.
ga ik dan terug naar Menu en ik klik weer routes aan dan staan ze er niet meer in maar ze staan nog wel in de map GPX.
wat doe ik verkeerd? Hoe krijg ik nu toegang tot de routes want ze staan wel in de map GPX. (btw alle bestanden zijn GPX. (zonder de dubbele punt )
Ik heb 8 routes gezet in de GPX.
als ik de zumo dan aanzet zie ik ze allemaal staan in Routes maar ik importeer ze niet.
ga ik dan terug naar Menu en ik klik weer routes aan dan staan ze er niet meer in maar ze staan nog wel in de map GPX.
wat doe ik verkeerd? Hoe krijg ik nu toegang tot de routes want ze staan wel in de map GPX. (btw alle bestanden zijn GPX. (zonder de dubbele punt )
- YO
- Berichten: 6931
- Lid geworden op: di mei 23, 2006 10:04 pm
- Locatie: Doetinchem.
- Contacteer:
-
- Berichten: 761
- Lid geworden op: wo jun 07, 2006 2:54 pm
- Contacteer:
- YO
- Berichten: 6931
- Lid geworden op: di mei 23, 2006 10:04 pm
- Locatie: Doetinchem.
- Contacteer:
-
- Berichten: 761
- Lid geworden op: wo jun 07, 2006 2:54 pm
- Contacteer:
-
- Berichten: 761
- Lid geworden op: wo jun 07, 2006 2:54 pm
- Contacteer:
- YO
- Berichten: 6931
- Lid geworden op: di mei 23, 2006 10:04 pm
- Locatie: Doetinchem.
- Contacteer:
Bij mij ook maar bij de favorieten bij "importeer gegevens" staan de waypoints en die kun je alleen maar importeren. Ik vraag me af waarvoor dat dientBarry schreef:Minder waypoints in je routes opnemen
Ik weet het niet, ik heb diverse routes in de Zumo staan maar bij favorieten staat alleen 'thuis'
-
- Berichten: 761
- Lid geworden op: wo jun 07, 2006 2:54 pm
- Contacteer:
- Ti-BB
- Berichten: 1771
- Lid geworden op: ma jun 12, 2006 9:59 pm
- Locatie: Zeddam
- Contacteer:
- YO
- Berichten: 6931
- Lid geworden op: di mei 23, 2006 10:04 pm
- Locatie: Doetinchem.
- Contacteer:
Barry schreef:Dat zijn de waypoints die in de geladen routes opgenomen zijn. Heb je niet nodig volgens mij, ik heb er nooit wat mee gedaan.YO schreef:Bij mij ook maar bij de favorieten bij "importeer gegevens" staan de waypoints en die kun je alleen maar importeren. Ik vraag me af waarvoor dat dient
Thx voor de tips Ti-BB en Barry. De rest van het apparaat snap ik wel omdat Annemiek de Nüvi 660 heeft. Alleen het met de routes is weer even zoeken. maar ik ben er erg blij met mijn Zumo. Het opent weer een heel ander perspectief voor mijn trip.Ti-BB schreef:Je kunt de waypoints importeren, dan zie je ze ook op de route (afbeelding+naam) in de Zumo, maar als je ze weglaat blijft de route gewoon intact. Het is maar wat je wilt.
Zelf maak ik bijna nooit waypoints aan, maar werk ik alleen met routepunten.
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 38 gasten